mgr Agata Nowińska –  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor placówki, pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta EEG Biofeedback.

 

mgr Zofia Herok – e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wicedyrektor placówki, pedagog, doradca zawodowy, oligofrenopedagog, terapeuta EEG-Biofeedback.

 

mgr Katarzyna Josse – e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logopeda, pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog, neurologopeda, terapeuta metody Tomatisa.

 

mgr Aleksandra Ziajka – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, surdopedagog, terapeuta terapii Johansena.

 

mgr Edyta Klanowska- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog, tyflopedagog, terapeuta EEG-Biofeedback.

 

mgr Jadwiga Matyszkiewicz – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logopeda, surdologopedia, oligofrenopedagog, terapeuta SI, terapeuta metody Tomatisa.

 

mgr Monika WilkBauer – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog, tyflopedagog, surdopedagog,  terapeuta terapii Johansena.

 

mgr Aneta Pecold – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog, fizjoterapeuta, terapeuta SI.

 

mgr Agnieszka Gąsior - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog

 

mgr Marta Jankowska- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog

 

mgr Dorota Sikora-e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog

 

mgr Agnieszka Baraniec- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Logopeda, neurologopeda

 

mgr Barbara Berger- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pedagog

 

mgr Joanna Zawada - Kapica - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Terapeuta SI

 

mgr Monika Bosek-Kaczmarzyk - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog

 

mgr Aleksandra Sadłek - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog